Vinüülimängija Ladustamise Bin Praktiline Plastist Ladustamise Kasti Tee Magusaineid ja Rohkem Turntable Vürtsi Hammas, Köök Kapp

Saadavus: On laos

€4.04

€5.77

-29 %

Uus toode

Osa sotsiaalse meedia

Bullet Punkte:

1、Ideaalne Ruumi: vinüülimängija ladustamise bin on praktiline ladustamine korraldaja, väga sobilik ladustamiseks tee kotid, suhkru -, kohvi -, soola -, köögi-ja maitseained, puuviljad, dermatoloogilised tooted ja office storage, jne.

2、360° Pööramine: plastist ladustamise kasti saab pöörata 360°, ja saab kiiresti avada see vaid ühe pöörde.Selline pöörleva ladustamise kasti sobib väga paljudele toad pere, hoides seda puhta ja korras.

3、mitmekihilised ja Eemaldatav Disain: ladustamise kasti saab kuhjata mitu kihti, et säästa ruumi, et suurel määral.Samal ajal saab lahti võtta ja puhastada.Sile pind on puhastada puhta veega.Pange tähele, et see ei sobi nõudepesumasinad.

4、Kõrge kvaliteediga Materjal: Täiendatud ja paksenenud PET-materjali, kandevõime ilma surve, saab salvestada erinevaid objekte, millel on üks võti, ei ole purustatud.

5、Laialdane Kasutamine: Väga sobiv iga ruumi oma kodus ja kontoris ning sobib väga hästi köök, vannituba, käsitöö-tuba, tuba, töötuba või kööginõud, jne.

Omadused:

1. Ideaalne Ruumi: vinüülimängija ladustamise bin on praktiline ladustamine korraldaja, väga sobilik ladustamiseks tee kotid, suhkru -, kohvi -, soola -, köögi-ja maitseained, puuviljad, dermatoloogilised tooted ja office storage, jne.

2. 360° Pööramine: plastist ladustamise kasti saab pöörata 360°, ja saab kiiresti avada see vaid ühe pöörde.Selline pöörleva ladustamise kasti sobib väga paljudele toad pere, hoides seda puhta ja korras.

3. Multi-layer ja Eemaldatav Disain: ladustamise kasti saab kuhjata mitu kihti, et säästa ruumi, et suurel määral.Samal ajal saab lahti võtta ja puhastada.Sile pind on puhastada puhta veega.Pange tähele, et see ei sobi nõudepesumasinad.

4. Kvaliteetne Materjal: Täiendatud ja paksenenud PET-materjali, kandevõime ilma surve, saab salvestada erinevaid objekte, millel on üks võti, ei ole purustatud.

5. Lai Kasutamine: Väga sobiv iga ruumi oma kodus ja kontoris ning sobib väga hästi köök, vannituba, käsitöö-tuba, tuba, töötuba või kööginõud, jne.

Tehnilised andmed:

Värv: läbipaistev

Materjal: PET, PVC-ja roostevabast terasest

Stiil: ühekihiline, double layer, kolm kihti

Suurus:

Ühekihiline: umbes 23.5*23.5*3.6 cm/9.25*9.25*1.42 tolli, kaal: umbes 300g

Double layer: umbes 23.5*23.5*21.6 cm/9.25*9.25*8.50 tolli, kaal: umbes 540g

Kolm kihti: umbes 23.5*23.5*21.6 cm/9.25*9.25*21.6 tolli, kaal: umbes 780g

Funktsioon: 360°pööratav/eemaldatav assamblee (mitmekihiline)

Sobib: hoidmine köök maitse pudelid, konserveeritud puuviljad, joogid, nahahooldustooted, kosmeetika, jne.Hoida puhtana ja korras.

Pakett Nimekiri:

1*Turntable Mahuti

värv Läbipaistev
Stiil ühekihiline, double layer, kolm kihti
Topelt Kiht umbes 23.5/23.5/21.6 cm/9.25/9.25/8.50 tolline
Nr. Määramistasandite Kolme-Kihiline
Suurus L
Liigitus Kokkuklapitavad Rack
Kasutamine Muud
Nimi Vinüülimängija Mahuti
Kolm kihti umbes 23.5/23.5/21.6 cm/9.25/9.25/21.6 tolline
Sobib hoidmine maitse pudel konserveeritud puu-juua nahahooldus tooteid, kosmeetika
Ühekihiline umbes 23.5/23.5/3.6 cm/9.25/9.25/1.42 tolline
Päritolu CN(Päritolu)
Mudeli Number Multifunktsionaalne Pöörlev Stend
Materjal LEMMIKLOOMA -, PVC-ja roostevabast terasest

Kirjutage oma ülevaade

Vinüülimängija Ladustamise Bin Praktiline Plastist Ladustamise Kasti Tee Magusaineid ja Rohkem Turntable Vürtsi Hammas, Köök Kapp

Vinüülimängija Ladustamise Bin Praktiline Plastist Ladustamise Kasti Tee Magusaineid ja Rohkem Turntable Vürtsi Hammas, Köök Kapp

Bullet Punkte: 1、Ideaalne Ruumi: vinüülimängija ladustamise bin on praktiline ladustamine korraldaja, väga sobilik ladustamiseks tee kotid, suhkru -, kohvi -, soola -, köögi-ja maitseained, puuviljad, dermatoloogilised tooted ja office storage, jne. 2、360°

Kirjutage oma ülevaade

Tasuta Kohaletoimetamine Saadaval!

Seotud tooted